RSS |

Наши контакты:

Желаете получать обновление на Email?

Введите свой email

вторник, 26 октября 2010 г.

Марш пам'яті Нестора Махно (Запоріжжя)


Марш проти капіталізму пам'яті Нестора Махно

24 жовтня, в Запоріжжі пройшов марш проти капіталізму приурочений до дня народження Нестора Махна. У цей день у нашому місті зібралися понад сто анархістів і антифашистів з "Козак 161 Сіті", "Mob46" і "РКАС" а так само товариші з Сімферополя, Дніпропетровська та різних міст України, щоб вшанувати пам'ять нашого славного батька. На 12.00 активісти зібралися у величезну колону біля універмагу "Україна", після чого повільно але впевнено попрямували на площу Фестивальну. Колона несла анархістські і антифашистські прапори і банери, голосно вигукуючи різні гасла, палили фаєра. Роздавалися листівки а так само свіжий випуск газети "Анархія". Після прибуття на площу Фестивальну активісти вишикувалися в ряд навпроти мерії, де пройшов мітинг. У мегафон вимовлялися антидержавні промови. У цілому марш пройшов просто відмінно, ніяких проблем з міліціонерами не було. Після маршу пройшла конференція в якій були підведені підсумки минулого маршу а так само обговорено ряд важливих питань. Далі активісти провели акустичний концерт з анархістськими піснями на природі. 
Революція! Анархія! Нестор Махно!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Марш против капитализма памяти Нестора Махно (Запорожье) 

24 октября, в Запорожье прошел марш против капитализма приуроченный к дню рождения Нестора Махно. В этот день в нашем городе собрались более ста анархистов и антифашистов из "Казак 161 Сити", "Mob46" и "РКАС" а так же товарищи из Симферополя, Днепропетровска и разных городов Украины, чтобы почтить память нашего славного батьки. На 12.00 активисты собрались в огромную колонну возле универмага "Украина", после чего медленно но уверенно направились на площадь Фестивальную. Колонна несла анархистские и антифашистские знамена и баннера, громко выкрикивая различные лозунги, жгли фаера. Раздавались листовки а так же свежий выпуск газеты "Анархия". После прибытия на площадь Фестивальную активисты выстроились в ряд напротив мэрии, где прошел митинг. В мегафон произносились антигосударственные речи. В целом марш прошел просто отлично, никаких проблем с милиционерами не было. После марша прошла конференция в которой были подведены итоги прошедшего марша а так же обсужден ряд важных вопросов. Далее активисты провели аккустический концерт с анархистскими песнями на природе. 

Революция! Анархя! Нестор Махно!

 Источник: Antifa.zp.ua

1 коммент.:

Анонимный комментирует...

молодцы!
так держать!

Отправить комментарий